کاربر گرامی, برای خرید از سایت سورساتان نیاز به ثبت نام نیست

متولدین مهر

دوشنبه,01مهر1398

مهر ماهی ها اغلب افرادی شوخ طبع و جذاب، عصبی اما تو دل برو، لجباز و بد اخلاق، رک و روراست، شدیداٌ احساساتی و حساس هستند. متولدین این ماه اهل اعتدال، حامی و پشتیبان همسر، شیرین بیان ، صلح جو، آرام و متین، بسیار منطقی، بی آلایش و ساده، علاقمند به موسیقی، عاشق هنر و ادبیات، سیاستمدار، منطقی، کمال گرا، بردبار، پر عمل، اجتماعی و خوش مشرب، خون گرم و معاشرتی...

متولدین مهر

متولدین هر ماه خصوصیاتی دارند که برخی از این خصوصیات در یک فرد متولد آن ماه و برخی در فردی دیگر بارز است اما بطور کلی می توان خصوصیات اخلاقی - رفتاری و یا ظاهری مشترکی در بیشتر متولدین یک ماه پیدا کرد.

متولدین مهر ماه نیز خصوصیات مشترک بسیاری دارند که به برخی از این خصوصیات در این وبلاگ اشاره شده است:

خصوصیات متولدین مهر

مهر ماهی ها اغلب افرادی شوخ طبع و جذاب، عصبی اما تو دل برو، لجباز و بد اخلاق، رک و روراست، شدیداً احساساتی و حساس هستند. متولدین این ماه اهل اعتدال، حامی و پشتیبان همسر، شیرین بیان ، صلح جو، آرام و متین، بسیار منطقی، بی آلایش و ساده، علاقمند به موسیقی، عاشق هنر و ادبیات، سیاستمدار، منطقی، کمال گرا، بردبار، پر عمل، اجتماعی و خوش مشرب، خون گرم و معاشرتی.

آنها از استعداد و قوه ذهنی خوبی برخوردارند و در شرایطی که مجبور به قضاوت می شوند، قادرند منصفانه و بی طرفانه داوری کنند، ولی در کل افرادی متعادل، باتدبیر، ملاحظه گر و حتی انعطاف پذیر هستند. متولدین مهر ماه می توانند دوستان خوب و میزبانی عالی باشند.

مردان متولد مهر

مردان متولد مهرماه، باسلیقه، صادق و راستگو، متعادل، مؤدب و ظریف، زیبا و وابسته به زیبایی ها بوده و به احساسات و عاطفه ارزش زیادی می دهند. آنها افرادی با انصاف، متعادل، زن پرست، خوش سلیقه و گاه تنبل و بی اعتنا نسبت به زندگی است و به هیچ وجه مایل به رنجاندن دیگران نیستند. یكی دیگر از اختصاصات مرد متولد مهر قدرت عجیب و باورنكردنی او در جلب نظر كسانی است كه با وی كدورتی پیدا كرده اند. اسلحه اصلی او در رفع كدورت همان لبخند معروف می باشد. آنها از استعداد و قوه‌ ذهنی‌ خوبی‌ برخوردارند و در شرایطی‌ كه‌ مجبور به‌ قضاوت‌ می‌شوند، قادرند منصفانه‌ و بی‌طرفانه‌ داوری‌ كنند.

زنان متولد مهر

زن متولد مهر فردی احساساتی، دل نازک، خلاق، و تیزهوش است. او عاشق جواهرات، زیورآلات و لباسهای زیبا و شیک است و به طور کلی از اشیاء لوکس خوشش می آید و به دنبال یک زندگی پر تجمل می باشد. از هدایای گرانبها خیلی لذت می برد و به اشیاء عتیقه بسیار علاقه دارد. زن متولد مهر از مصاحبت دیگران لذت می برد و ندرتاً زمان زیادی را به تنهایی می گذارند، او با كمترین زحمت، از میهمانها به بهترین نحو پذیرایی كند. معمولا استخوان بندی درشتی دارد و نسبتا سنگین وزن است. در هر موقعیتی چه جزئی و چه مهم هوشیاری و انصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر می‌سازد و از انزوا و تنهایی نفرت دارد.

 

اگر در بین اعضای خانواده یا دوستان و آشنایانتان افرادی هستند که در این ماه دوست داشتنی تابستانی متولد شده اند می توانید جشن تولدی متفاوت و خاطره انگیز با تم تولد مورد علاقه و مناسب با سن و جنسیتشان در نظر بگیرید.

سورساتان اولین و بزرگترین تولید کننده تم تولد در ایران دارای زیباترین و متنوع ترین تم هاست، این تم ها دارای اقلام بسیار و کاملی بوده و در دسته بندی های تم تولد دخترانه - تم تولد پسرانه - تم تولد بزرگسال - تم های فوتبالی - تم های مناسبتی قرار دارند.

برای مشاهده انواع تم های تولد سورساتان و آشنایی با انواع آنها می توانید به سایت سورساتان مراجعه بفرمایید.

 

 


 اشتراک گزاری در: