کاربر گرامی, برای خرید از سایت سورساتان نیاز به ثبت نام نیست

متولدین شب یلدا

پنجشنبه,29آذر1397

در این وبلاگ قصد داریم در مورد خصوصیات متولدین شب یلدا و همچنین تعدادی از اشخاص متولد این شب زیبا و خاطره انگیز مطالبی جالب بیان کنیم.

فردی که در شب یلدا به دنیا می آید ویژگی های خاصی دارد. او نه کاملا شبیه آذر ماهی هاست و نه تمامی خصوصیات یک دی ماهی را دارد؛ از یک متولد شب یلدا انتظار می رود مرتب و منظم باشد. شاید این خصوصیت در خانمی که در این شب بدنیا آمده بارزتر باشد...

متولدین شب یلدا

در وبلاگ های قبلی در مورد یلدا مطالبی را با شما به اشتراک گذاشتیم مطالبی در مورد تاریخچه یلدا، آداب و رسوم یلدا و علت طولانی شدن شب یلدا .

در این وبلاگ قصد داریم در مورد خصوصیات متولدین شب یلدا و همچنین تعدادی از اشخاص متولد این شب زیبا و خاطره انگیز مطالبی جالب بیان کنیم.

فردی که در شب یلدا به دنیا می آید ویژگی های خاصی دارد. او نه کاملا شبیه آذر ماهی هاست و نه تمامی خصوصیات یک دی ماهی را دارد؛ از یک متولد شب یلدا انتظار می رود مرتب و منظم باشد. شاید این خصوصیت در خانمی که در این شب بدنیا آمده بارزتر باشد. 

متولد آخرین شب پاییز به خانواده اش وفادار است و در شرایطی اولویت اول او اعضای خانوده اش هستند. این فرد بدون اعتراضی بار و مشکلات خانواده اش را بر دوش می کشد و طاقت دیدن مشکلات آنها را ندارد.

چندان عجیبب نیست که متولد شب یلدا را در سالن های زیبایی و مراکز مراقبت پوست و مو ببینید چون او به طرز باور نکردنی به سر و وضعش می رسد. ممکن است این فرد وضعیت اقتصادی متوسطی داشته باشد اما چنان به تیپش می رسد که تصور می کنید در یک خانواده ثروتمند متولد شده و از لحاظ مالی مشکلی ندارد. یک یلدایی اگر بتواند احساساتش را بخوبی مدیریت کند، در زندگی خانوادگی و اجتماعی موفق می شود و افراد زیادی را به سمت خودش جذب می کند.

متولد یلدا فردی سر زنده و اجتماعی است که دلش می خواهد هر از چند گاهی مانند شب یلدا تمام اقوام و فامیل را به خانه اش دعوت کند چون از مهمان نوازی لذت می برد و با گشاده رویی از آنها پذیرایی می کند؛ بنابراین اگر در میان اطرافیان خود یک فرد متولد یلدا دارید دیگر غصه ای ندارید! می توانید شب یلدا را مهمان ایشان باشید و از این شب لذت ببرید!...


 

ماری کوری را یادتان هست؟ همسرش پیر کوری را چطور؟ رادیوم را دقیقا در همین شب کشف کردند! احتمالا عالم علم و فناوری باید خودش را مدیون شب یلدا بداند!

به عالم سیاست برویم؛ ژنرال دوگل! همان که از بچگی اسمش را زیاد شنیدیم و در مثل ها هم از آن استفاده کردیم؛ او شب یلدا به ریاست جمهوری فرانسه و ژوزف استالین، رهبر و سیاست مدار کمونیست شوروی در همین شب بدنیا آمد.

جالب تر از همه اینها، هیتلر درست شب یلدا شخصا فرماندهی کل نیروهای مسلح آلمان را به عهده گرفت.

احتمالا میپرسید به غیر از استالین دیگر چه کسی در شب یلدا بدنیا آمده است؛ کلکسیونی از بازیگران را داریم؛ از جین فوندای مشهور امریکایی گرفته تا گوویندای هندی!

شما چه افراد مشهور دیگری را می شناسید که در شب یلدا متولد شده اند؟؟

آیا شما در میان اطافیان خود فردی که در شب یلدا بدنیا آمده باشد سراغ دارید؟

در فروشگاه اینترنتی سورساتان، تم یلدا و لوازم تزیینی یلدا موجود است که برای اشخاصی که در این شب بدنیا آمده اند می تواند ایده جالبی باشد.

 

شما چه ایده ای برای متولدین شب یلدا دارید؟؟

 

 اشتراک گزاری در: