متولدین اسفند

شنبه,04اسفند1397

متولدین اسفند دارای سرشتی ملایم، معتدل و خوشایند هستند، آنها به طور اجتناب ناپذیری بدنبال کسب شهرت، آوازه و ثروت هستند. اسفند ماهی های مغرور و دوست داشتنی، افرادی با شخصیت و متین و با روحیه لطیف هستند، در صبر و شکیبایی زبان زد و در رفتار با دیگرانن بسیار سنجیده عمل می کنند، او به پای معشوق فداکاری های بسیار می کند، متولدین اسفند بسیار حساس و رویایی، دارای حس ششم، خیلی آرام و بسیار حساس و رویایی عمل می کنند...


متولدین ماه های مختلف تا حدودی و در برخی جنبه ها شخصیت و عاداتی شبیه به هم دارند، اما برخی از بارزترین عادات خوب و بد آنها بر اساس طالع بینی نجومی، که تاثیری بر رابطه عاطفی شان نیز می گذارد، برایتان آورده ایم. در این وبلاگ قصد داریم شما را با خصوصیات بارز اسفند ماهی ها آشنا کنیم.

 

ویژگی بهمن ماهی ها

متولدین اسفند دارای سرشتی ملایم، معتدل و خوشایند هستند، آنها به طور اجتناب ناپذیری بدنبال کسب شهرت، آوازه و ثروت هستند. اسفند ماهی های مغرور و دوست داشتنی، افرادی با شخصیت و متین و با روحیه لطیف هستند، در صبر و شکیبایی زبان زد و در رفتار با دیگرانن بسیار سنجیده عمل می کنند، او به پای معشوق فداکاری های بسیار می کند، متولدین اسفند بسیار حساس و رویایی، دارای حس ششم، خیلی آرام و بسیار حساس و رویایی عمل می کنند.

متولدین اسفند

اسفند ماهی ها شیفته ی زیبایی و طبیعت هستند و حس زیبایی شناسی خوبی دارند. این صفات به همراه خلاقیت بالایشان سبب می شود وسایل هنری مانند یک دوربین عکاسی، وسایل ساخت کادویی یا لوازم نقاشی آنها را بسیار خوشحال کند.

 

طالع بینی مرد اسفند

مردان اسفند ماهی به هیچ عنوان حد وسط ندارند، یا منفی کامل هستند یا مثبت کامل، از کم کاری و خونسردی او نرنجید، هفته ای دو سه بار به او بگویید دوستش دارید. متعصب نیست و هرگز به قضاوت دیگران نمینشیند و تا زمانیکه به مطلبی پی نبرده باشد نظریه ابراز نمی دارد. مرد اسفندی

 

طالع بینی زن اسفند

زن اسفند ماهی مانند ظرف عسلی است که قدری فلفل به داخل آن ریخته، از بسیاری جهات بی نظیر است، ناراحت ترین مردها در جوار زن اسفندی احساس آرامش می کنند. سخت رویایی و خیالباف است، به کودکاخویش عشق می ورزد.

 

اگر در میان اطرافیان و عزیزانتان افرادی هستند که در این ماه زمستانی متولد شده اند می توانید تولد جذاب و زیبایی با تم مورد علاقه و مناسب سن او برگزار کنید.

مجموعه سورساتان اولین و بزرگترین تولید کننده تم تولد در ایران دارای متنوع ترین تم هاست، این تم ها دارای اقلام بسیار و کاملی هستند در دسته بندی های تم های بزرگسال، تم پسرانه، تم دخترانه، تم ورزشی و تم های مناسبتهای قرار دارند.

برای مشاهده تم های سورساتان و آشنایی با انواع آنها می توانید به سایت سورساتان مراجعه بفرمایید.